Referencie

Okrem vlastnej bežeckej kariéry sa venujem aj ľuďom, pre ktorých sa beh a pohyb stali neoddeliteľnou súčasťou života. Šport je pre nich stále hobby, ale majú túžbu neustále napredovať a zlepšovať sa.

Dnes sa venujem už viac ako 20tim bežcom. Ako ma vnímajú oni ako svoju trénerku?

Ivona: V období, keď som hľadala motiváciu k behu som spoznala Romi. Čím dlhšie s ňou trénujem, tým viac zisťujem že v tom je systém. Vďaka jej plánom som spravila už teraz obrovský krok vpred. Viem, že s jej tréningovým plánom sa dá neskutočne zlepšiť kondícia, nabehať pekné množstvo kilometrov no najmä vylepšiť si osobáky.

Filip: Romi som ako trojročný tlačil v kočíku a pred dvomi rokmi sa stala mojou trénerkou. Je trénerkou a mentorom na akého som dlho čakal. Okamžite sa prispôsobí a sleduje progres. Ak je za čo, neustále podporuje a chváli. V opačnom prípade prehovorí do duše, poukáže na fakty a namotivuje. S Romi sa nedá flákať, nedovolí aby človek klamal samého seba.

Boris: Trénovanie s Romčou bolo vždy fajn. Je milá, priateľská, chápavá a pritom profesionálka. Jej tréningy mi vždy veľa dali a čo bolo super neboli nikdy fádne a nezáživné. Po každom tréningu sa zaujímala o spätnú väzbu, čo bolo u mňa motivujúce. Bolo vidieť, že ju to baví a zaujíma. V prípade, že sa dodržuje jej tréningový plán a máte záujem na sebe makať v krátkom čase pri trénovaní s ňou uvidíte výsledky.

Kristína: Behala som len tak pre radosť niekoľko rokov, ale moje tempá a objemy boli stále rovnaké a naviac som bývala po behu dosť vyčerpaná. Potom som spoznala Romču, dovtedy som o nej len čítala na bežeckých portáloch, rozhodla som sa vyskúšať trénovanie s ňou. Jej prístup bol od začiatku veľmi profesionálny. Už po pár mesiacoch som videla zlepšenie kondície, zlepšila som si čas na polmaratóne. Je mojou motiváciou a príkladom, že ak na sebe človek pracuje výsledky sa dostavia a je to fajn baba takže sme si sadli aj po ľudskej stránke a vždy som sa tešila na spoločné tréningy.